POTREBNI PREVODIOCI

Слика

1. Na srpskom jeziku
  2. Ελληνικά
  3. в Русский язык
  4. In English language
  5. Română
  6. Беларуская
  7. Українська
  8. Български
  9. Հայերեն
  10. ??
  11. ??
  12. ??

Oglasna ploča može biti srredstvo kojim se proširuje i podržava Velika Srbija / Velikosrpstvo privlačenjem pažnje na zajedničku borbu građana zemalja širom sveta protiv fašističkih sila. Fašističke sile uključujući Nato, Evropsku zajednicu i Ujedinjenje Nacije, koje napadaju Srbiju, imaju istu osnovu kao kriminalne fašističke sile u većini zapadnih zemalja. Fašizam je dominantna ideologija u većini zapadnih zemalja. Anti-fašistički pokret će se proširiti svetom kroz pravoslavnu veru.

POTREBNI PREVODIOCI

Порукаод russellm_rastko » Сре Феб 25, 2009 1:25 am

Слика
POTREBNI PREVODIOCI

MOLIMO DA SE JAVE SVI KOJI MOGU DA PREVODE NA BILO KOJI OD JEZIKA SPOMENUTIH NA OVOM WEBSITE-u

Слика
do videnja,
Слика
Rastko Matejević BCom BSc LLB BA
View list of my WEBSITES and Bulletin Boards

Email: http://HaigReport.com/eml.html
Корисников грб
russellm_rastko
Site Admin

Поруке: 22
Придружен: Суб Феб 14, 2009 4:58 am

Re: POTREBNI PREVODIOCI

Порукаод ajamb » Уто Мар 24, 2009 7:32 pm

Dobro vece,

Ja sam diplomirani filolog za rumunski jezik i vec cetiri godine radim kao prevodilac.

Da li su vam i dalje potrebni prevodioci?

I ako biste hteli da mi kazete vise o poslu.

Unapred hvala,

Marijana
ajamb

Поруке: 1
Придружен: Уто Мар 24, 2009 7:18 pm

Zdravo Marijana i POTREBNI PREVODIOCI

Порукаод russellm_rastko » Сре Апр 01, 2009 11:39 am

Zdravo Marijana,
Drago mi je što ste se javili. Svrha promocije ove Oglasne ploče je da se Srbija učini jačom i boljim mestom za Srbe. Ja ne primam nikakvu nadoknadu, tako da plaćanje nije moguće. Ipak, ovo bi bila dobra prilika za Vas da promovišete svoje sposobnosti dodajući Vašem “Potpisu” sve detalje o tome šta radite i kako možete biti kontaktirani, kao što sam i ja učinio u mom potpisu na dnu ovog teksta. Vi takođe možete imati svoj vlastiti AVATAR kao što ja imam u desnom gornjem uglu ovog teksta. (Kandidovaću se u Senatu Australije kao senator za Kvinslend, državu Australije, na sledećim federalnim izborima pod imenom 'Russell Mathews'.) http://VoteOneRussellMathews.info/

Vi možete prevesti neku od mojih poruka/tekstova i postaviti ih na Rumunski forum sajta viewforum.php?f=14 /. Vi čak možete doprineti Forumu započinjanjem vlastite teme. Ako to uradite i obavestite me, ja bih bio spremam do Vam omogućim forum samo za Vas na ovoj Oglasnoj ploči gde biste samo Vi pisali. Na tom forumu Vi biste mogli staviti mnogo više detalja o svojim veštinama i dostupnosti za rad. Google bi indeksirao sve Vaše izjave i promovisao Vas. Pretpostavljam da Vas je Google i doveo do ove Oglasne ploče. Za ovo ne biste plaćali. Ovo bi pomoglo Srbima i Srbiji.
do videnja,
Слика
Rastko Matejević BCom BSc LLB BA
View list of my WEBSITES and Bulletin Boards

Email: http://HaigReport.com/eml.html
Корисников грб
russellm_rastko
Site Admin

Поруке: 22
Придружен: Суб Феб 14, 2009 4:58 am

Повратак на Prvi forum

Ко је на вези